Forum Anime-sama Strona Główna
  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj 

Powrót do przeszłości, co?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Anime-sama Strona Główna -> PRZENIESIENIE ZARZĄDU FORUM!!!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Till
Chuunin
Chuunin



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 1919
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: A skąd mam byc?

PostWysłany: Sob 2:13, 11 Mar 2023 Temat postu: Powrót do przeszłości, co?

Cześć,

Spoglądanie w przeszłość dopiero pozwala mi na uświadomienie sobie, jak bardzo stary jestem. Dziś zalogowałem się pierwszy raz od wielu lat do Tibii, a po chwili przypomniałem sobie o tym forum - no i jestem.

Boże, nie wiem czy ktokolwiek mnie tutaj pamięta. I sam nie jestem pewien, czy pamiętam kogokolwiek z Was. Ciekawym jest jednak, że przed laty uważałem to forum za miejsce codziennych spotkań z ludźmi, których sylwetki dawno rozmyły się w mojej głowie.

Wątpię, że ktoś tutaj zagląda - może kolejna zbłąkana dusza, zupełnie jak ja - znajdzie ten temat za kilka lat. Ewentualnie forum zostanie usunięte, a ten dziwny i nocny wysryw, pewnie spotęgowany wysiłkiem przy remoncie kuchni, przeminie.

Postaram się być jednak optymistą. Założę, że ktoś tutaj kiedyś trafi i to przeczyta. Ba, a nawet będzie mnie pamiętać i miło wspomni. To byłoby cudowne. Dlatego postanowiłem zostawić po sobie ślad, bo czemu nie.

W grudniu stuknie mi ćwierćwiecze. To dziwne uczucie, zwłaszcza, że data założenia tego konta datowana jest na wrzesień 2008. Ja nie miałem wtedy nawet dziesięciu lat, o cholera. A ja dalej odpalam Tibię, a potem wchodzę na zapomniane przez wszystkich forum o blondwłosym ninja. Nie ma co, każde pokolenie ma własne zboczenia.

Jeśli, czytelniku, pamiętasz kim jestem i ciekawy jesteś, co u mnie, to kilka informacji. Jestem dwa lata po obronie licencjatu, który jednocześnie zakończył (mam nadzieję, że nie na stałe) proces mojej edukacji. Patrząc ze wstydem na moje posty przed nastu lat uważam, że to całkiem ironicznie, że skończyłem dziennikarstwo. Co robię w życiu? Cóż, po anime wpadłem szybko w kolejną pasę - gry komputerowe oraz esport. To drugie stało się moim zajęciem. Przeplatam "klikanie w myszkę" ze wspomnianym dziennikarstwem, mediami społecznościowymi i komunikacją społeczną.

Taka to ciekawostka - czemu to zostawiam - nie wiem. Wrzucę sobie w kalendarz cykliczne przypomnienie i będę tutaj wracać. Może kiedyś ktoś to przeczyta i ba, nawet mi odpisze.

Kimkolwiek jesteś, trzymam kciuki. Jestem wdzięczny zarówno tobie i losowi, że kiedyś przecięliśmy się na tym forum. Żyj zdrów i baw się dobrze, cześć!


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Till
Chuunin
Chuunin



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 1919
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 6 razy
Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: A skąd mam byc?

PostWysłany: Sob 2:29, 11 Mar 2023 Temat postu:

Specjalnie założyłem Gadu-Gadu i napisałem do kilku osób. Ciekaw jestem, czy ktoś z was odpisze. XD

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum Anime-sama Strona Główna -> PRZENIESIENIE ZARZĄDU FORUM!!! Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1


Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB Š 2001, 2005 phpBB Group
Theme bLock created by JR9 for stylerbb.net
Regulamin